MEAN WELL HEP-2300-230
Kód: HEP-2300-230
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 95,5%
Výstupný prúd: 10A
Druh krytu: 293A
Druh napájacieho zdroja: modulový, k vestavbě
Elektrické pripojenie: šroubové svorky
Pracovná teplota: -40...70°C
Rozsah výstupných napätí: 170...260V DC
Rada výrobcu: HEP-2300-HV
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 447x280x91mm
Výkon: 2,3kW
Výstupné napätie: 230V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 2,3kW
Výstupní proud: 10A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 447x280x91mm
Řada výrobce: HEP-2300-HV
Pracovní teplota: -40...70°C
Elektrické připojení: šroubové svorky
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 95,5%
Napájecí napětí: 250...431V DC
Výstupní napětí: 230V DC
Druh krytu: 293A