MEAN WELL HEP-2300-115W
Kód: HEP-2300-115W
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zabudované napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 12.5 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 95%
Výstupný prúd: 20A
Druh krytu: 293A
Druh napájacieho zdroja: modulový, k vestavbě
Elektrické pripojenie: vodiče, vodiče PE L N
Napájacie napätie: 90...305V AC, 250...431V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OLP
Počet výstupov: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovná teplota: -40...70°C
Rozsah výstupných napätí: 90...138V DC
Rada výrobcu: HEP-2300-HV
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 447x280x91mm
Výkon: 2,3kW
Výstupné napätie: 115V DC
Délka vývodů: 0,3m, 0,35m
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 2,3kW
Výstupní proud: 20A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 447x280x91mm
Řada výrobce: HEP-2300-HV
Pracovní teplota: -40...70°C
Elektrické připojení: vodiče 350mm
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 95%
Druh krytu: 293A
Napájecí napětí: 250...431V DC
Výstupní napětí: 115V DC