MEAN WELL HEP-1000-48
Kód: HEP-1000-48
Hmotnosť: 4 kg
Účinnosť: 95%
Výstupný prúd: 21A
Pracovná teplota: -40...70°C
Rozsah výstupných napätí: 48...60V DC
Rada výrobcu: HEP-1000
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 310x144x48,5mm
Výkon: 1008W
Výstupné napätie: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 1008W
Výstupní proud: 21A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 310x144x48,5mm
Řada výrobce: HEP-1000
Pracovní teplota: -40...70°C
Elektrické připojení: šroubové svorky
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 95%
Napájecí napětí: 250...431V DC
Výstupní napětí: 48V DC