MEAN WELL HEP-1000-100
Kód: HEP-1000-100
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zabudované napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 4 kg
Účinnosť: 95%
Výstupný prúd: 10A
Druh napájacieho zdroja: modulový, k vestavbě
Elektrické pripojenie: šroubové svorky
Napájacie napätie: 90...305V AC, 250...431V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupov: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovná teplota: -40...70°C
Rozsah výstupných napätí: 100...125V DC
Rada výrobcu: HEP-1000
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 310x144x48,5mm
Výkon: 1kW
Výstupné napätie: 100V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 1kW
Výstupní proud: 10A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 310x144x48,5mm
Řada výrobce: HEP-1000
Pracovní teplota: -40...70°C
Elektrické připojení: šroubové svorky
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 95%
Napájecí napětí: 250...431V DC
Výstupní napětí: 100V DC