MEAN WELL HDR-100-48N
Kód: HDR-100-48N
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zdroje na lištu DIN
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.28 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 90%
Výstupný prúd: 2,1A
Druh napájacieho zdroja: na lištu DIN
Elektrické pripojenie: šroubové svorky
Montáž: na přípojnici DIN
Napájacie napätie: 85...264V AC, 120...370V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -30...70°C
Rozsah výstupných napätí: 43,2...55,2V DC
Rada výrobcu: HDR-100
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 70x90x54,5mm
Výkon: 0,1kW
Výstupné napätie: 48V DC