MEAN WELL HDR-100-15N
Kód: HDR-100-15NPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zdroje na lištu DIN |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.28 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Účinnosť: | 89% |
| Výstupný prúd: | 6,5A |
| Druh napájacieho zdroja: | na lištu DIN |
| Elektrické pripojenie: | šroubové svorky |
| Montáž: | na přípojnici DIN |
| Napájacie napätie: | 85...264V AC, 120...370V DC |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP |
| Počet výstupov: | 1 |
| Pracovná teplota: | -30...70°C |
| Rozsah výstupných napätí: | 13,5...18V DC |
| Rada výrobcu: | HDR-100 |
| Typ napájacieho zdroja: | spínaný |
| Vonkajšie rozmery: | 70x90x54,5mm |
| Výkon: | 0,1kW |
| Výstupné napätie: | 15V DC |
| Položka bola vypredaná… | |




