MEAN WELL GST90A24-P1M
Kód: GST90A24-P1M
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.41 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 90%
Druh vstupného kontaktu: IEC C14
Druh vývodu: 5,5/2,5
Max. výstupný prúd: 3,75A
Napájacie napätie: 90...264V AC, 127...370V DC
Obsah súpravy: bez síťového kabelu
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Polarizácia: plus uprostřed
Pracovná teplota: -30...70°C
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 145x60x32mm
Výkon: 90W
Výstupné napätie: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 3,75A
Druh vývodu: 5,5/2,5
Výkon: 90W
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Vnější rozměry: 145x60x32mm
Pracovní teplota: -30...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Provedení konektoru: přímý
Účinnost: 90%
Polarizace: plus uprostřed
Režimy práce: napěťový zdroj
Napájecí napětí: 127...370V DC
Výstupní napětí: 24V DC