MEAN WELL GST18B28-P1J
Kód: GST18B28-P1J
Expedujeme do 4 pracovních dnů (4 ks)
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.21 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 88,5%
Dĺžka výstupnej šnúry: 1,8m
Druh napájacieho zdroja: desktopový, síťový
Druh vstupného kontaktu: IEC C8
Druh vývodu: 5,5/2,1
Max. výstupný prúd: 0,64A
Napájacie napätie: 85...264V AC
Obsah súpravy: bez síťového kabelu
Ochrana: proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Polarizácia: plus uprostřed
Pracovná teplota: -30...70°C
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 79x54x33mm
Výkon: 18W
Výstupné napätie: 28V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 0,64A
Druh vývodu: 5,5/2,1
Výkon: 18W
Druh napájecí zdroje: síťový
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Délka výstupní šňůry: 1,8m
Vnější rozměry: 79x54x33mm
Pracovní teplota: -30...70°C
Ochrana: proti přepětí OVP
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Provedení konektoru: přímý
Účinnost: 88,5%
Napájecí napětí: 85...264V AC
Režimy práce: napěťový zdroj
Polarizace: plus uprostřed
Výstupní napětí: 28V DC