MEAN WELL GST160A24-R7B
Kód: GST160A24-R7B
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.7 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 93%
Druh vstupného kontaktu: IEC C14
Druh vývodu: KYCON KPPX-4P
Max. výstupný prúd: 6,67A
Napájacie napätie: 85...264V AC, 120...370V DC
Obsah súpravy: bez síťového kabelu
Ochrana: proti přehřátí OTP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Pracovná teplota: -30...70°C
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 175x72x35mm
Výkon: 160W
Výstupné napätie: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 6,67A
Druh vývodu: KYCON KPPX-4P
Výkon: 160W
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Vnější rozměry: 175x72x35mm
Pracovní teplota: -30...70°C
Ochrana: proti přepětí OVP
Účinnost: 93%
Režimy práce: napěťový zdroj
Napájecí napětí: 120...370V DC
Výstupní napětí: 24V DC