MEAN WELL GSM60B15-P1J
Kód: GSM60B15-P1J
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.33 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 88,5%
Dĺžka výstupnej šnúry: 1m
Druh vývodu: 5,5/2,1
Max. výstupný prúd: 4A
Použitie: lékařské aplikace
Pracovná teplota: -30...60°C
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 125x50x31,5mm
Výkon: 60W
Výstupné napätie: 15V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 4A
Druh vývodu: 5,5/2,1
Výkon: 60W
Druh napájecí zdroje: síťový
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Délka výstupní šňůry: 1m
Vnější rozměry: 125x50x31,5mm
Pracovní teplota: -30...60°C
Účinnost: 88,5%
Režimy práce: napěťový zdroj
Výstupní napětí: 15V DC