MEAN WELL GSM60B12-P1J
Kód: GSM60B12-P1J
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Jednosmerné prúdové zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.33 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 88%
Dĺžka výstupnej šnúry: 1m
Druh napájacieho zdroja: desktopový, síťový
Druh vstupného kontaktu: IEC C8
Druh vývodu: 5,5/2,1
Max. výstupný prúd: 5A
Napájacie napätie: 120...370V DC, 80...264V AC
Obsah súpravy: bez síťového kabelu
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Polarizácia: plus uprostřed
Použitie: lékařské aplikace
Pracovná teplota: -30...60°C
Prevedenie konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Zhoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 125x50x31,5mm
Výkon: 60W
Výstupné napätie: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 5A
Druh vývodu: 5,5/2,1
Výkon: 60W
Druh napájecí zdroje: síťový
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Délka výstupní šňůry: 1m
Vnější rozměry: 125x50x31,5mm
Pracovní teplota: -30...60°C
Ochrana: protizkratové SCP
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Provedení konektoru: přímý
Účinnost: 88%
Polarizace: plus uprostřed
Napájecí napětí: 120...370V DC
Použití: lékařské aplikace
Režimy práce: napěťový zdroj
Výstupní napětí: 12V DC