MEAN WELL GSM40A07-P1J
Kód: GSM40A07-P1J
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Jednosmerné prúdové zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.32 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 85,5%
Dĺžka výstupnej šnúry: 1m
Druh napájacieho zdroja: desktopový, síťový
Druh vstupného kontaktu: IEC C14
Druh vývodu: 5,5/2,1
Max. výstupný prúd: 5,34A
Napájacie napätie: 80...264V AC, 113...370V DC
Obsah súpravy: bez síťového kabelu
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Polarizácia: plus uprostřed
Použitie: lékařské aplikace
Pracovná teplota: -30...60°C
Prevedenie konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Zhoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 125x50x31,5mm
Výkon: 40W
Výstupné napätie: 7,5V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 5,34A
Druh vývodu: 5,5/2,1
Výkon: 40W
Druh napájecí zdroje: síťový
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Délka výstupní šňůry: 1m
Vnější rozměry: 125x50x31,5mm
Pracovní teplota: -30...60°C
Ochrana: protizkratové SCP
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Provedení konektoru: přímý
Účinnost: 85,5%
Polarizace: plus uprostřed
Napájecí napětí: 113...370V DC
Použití: lékařské aplikace
Režimy práce: napěťový zdroj
Výstupní napětí: 7,5V DC