MEAN WELL GSM36B18-P1J
Kód: GSM36B18-P1J
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.23 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 87%
Dĺžka výstupnej šnúry: 1,8m
Druh napájacieho zdroja: desktopový, síťový
Druh vstupného kontaktu: IEC C8
Druh vývodu: 5,5/2,1
Max. výstupný prúd: 2A
Napájacie napätie: 80...264V AC, 113...370V DC
Obsah súpravy: bez síťového kabelu
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Polarizácia: plus uprostřed
Použitie: lékařské aplikace
Pracovná teplota: -25...60°C
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 79x54x33mm
Výkon: 36W
Výstupné napätie: 18V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 2A
Druh vývodu: 5,5/2,1
Výkon: 36W
Druh napájecí zdroje: síťový
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Délka výstupní šňůry: 1,8m
Vnější rozměry: 79x54x33mm
Pracovní teplota: -25...60°C
Ochrana: protizkratové SCP
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Provedení konektoru: přímý
Účinnost: 87%
Polarizace: plus uprostřed
Režimy práce: napěťový zdroj
Výstupní napětí: 18V DC