MEAN WELL GSM25B48-P1J
Kód: GSM25B48-P1J
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.2 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 88%
Druh vývodu: 5,5/2,1
Max. výstupný prúd: 0,52A
Použitie: lékařské aplikace
Pracovná teplota: -25...60°C
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 79x54x33mm
Výkon: 25W
Výstupné napätie: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 0,52A
Druh vývodu: 5,5/2,1
Výkon: 25W
Délka výstupní šňůry: 1,8m
Vnější rozměry: 79x54x33mm
Pracovní teplota: -25...60°C
Účinnost: 88%
Režimy práce: napěťový zdroj
Výstupní napětí: 48V DC