MEAN WELL GSM220B24-R7B
Kód: GSM220B24-R7B
Záruka: 24
Hmotnosť: 1.12 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 93,5%
Dĺžka výstupnej šnúry: 1m
Druh napájacieho zdroja: desktopový, síťový
Druh vstupného kontaktu: IEC C8
Druh vývodu: KYCON KPPX-4P
Max. výstupný prúd: 9,2A
Napájacie napätie: 80...264V AC, 113...370V DC
Obsah súpravy: bez síťového kabelu
Ochrana: proti přehřátí OTP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Použitie: lékařské aplikace
Pracovná teplota: -30...70°C
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 210x85x46mm
Výkon: 221W
Výstupné napätie: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 9,2A
Druh vývodu: KYCON KPPX-4P
Výkon: 221W
Druh napájecí zdroje: síťový
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Délka výstupní šňůry: 1m
Vnější rozměry: 210x85x46mm
Pracovní teplota: -30...70°C
Ochrana: proti přepětí OVP
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Účinnost: 93,5%
Režimy práce: napěťový zdroj
Výstupní napětí: 24V DC