MEAN WELL GSM160A12-R7B
Kód: GSM160A12-R7B
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Jednosmerné prúdové zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.71 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 90%
Dĺžka výstupnej šnúry: 1m
Druh napájacieho zdroja: desktopový, síťový
Druh vstupného kontaktu: IEC C14
Druh vývodu: KYCON KPPX-4P
Max. výstupný prúd: 11,5A
Napájacie napätie: 80...264V AC, 113...370V DC
Obsah súpravy: bez síťového kabelu
Ochrana: proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Použitie: lékařské aplikace
Pracovná teplota: -30...70°C
Prevedenie konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Zhoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 175x72x35mm
Výkon: 138W
Výstupné napätie: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 11,5A
Druh vývodu: KYCON KPPX-4P
Výkon: 138W
Druh napájecí zdroje: síťový
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Délka výstupní šňůry: 1m
Vnější rozměry: 175x72x35mm
Pracovní teplota: -30...70°C
Ochrana: proti přepětí OVP
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Provedení konektoru: přímý
Účinnost: 90%
Napájecí napětí: 113...370V DC
Použití: lékařské aplikace
Režimy práce: napěťový zdroj
Výstupní napětí: 12V DC