MEAN WELL GC30B-6P1J
Kód: GC30B-6P1J
Expedujeme do 4 pracovních dnů (8 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Nabíjačky
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.3 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 80%
Druh akumulátoru: kyselino-olověné, Li-FePO4, GEL (gelový)
Druh vývodu: 5,5/2,1
Max. nabíjací prúd: 1,04A
Obsah súpravy: bez síťového kabelu
Typ nabíjačky: pro akumulátorové baterie
Výkon: 30W
Výstupné napätie: 28,6V DC
Typ nabíječky: pro akumulátorové baterie
Druh akumulátoru: Li-FePO4
Max. nabíjecí proud: 1,04A
Výkon: 30W
Druh vývodu: 5,5/2,1
Účinnost: 80%
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Výstupní napětí: 28,6V DC