MEAN WELL GC160A12-AD1
Kód: GC160A12-AD1
Expedujeme do 4 pracovních dnů (5 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Nabíjačky
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.75 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 89%
Druh akumulátoru: kyselino-olověné
Druh vývodu: ANDERSON
Max. nabíjací prúd: 10A
Nabíjané kapacity: 60...160Ah
Obsah súpravy: bez síťového kabelu
Použitie: akumulátor 12V
Typ nabíjačky: pro akumulátorové baterie
Výstupné napätie: 13,6V DC
Typ nabíječky: pro akumulátorové baterie
Max. nabíjecí proud: 10A
Nabíjené kapacity: 60...160Ah
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Druh vývodu: ANDERSON
Účinnost: 89%
Použití: akumulátor 12V
Výstupní napětí: 13,6V DC