MEAN WELL GC120A48-AD1
Kód: GC120A48-AD1
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Nabíjačky
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.65 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 91%
Druh akumulátoru: kyselino-olověné
Druh vývodu: ANDERSON
Max. nabíjací prúd: 2,21A
Nabíjané kapacity: 10...35Ah
Obsah súpravy: bez síťového kabelu
Použitie: akumulátor 48V
Typ nabíjačky: pro akumulátorové baterie
Výstupné napätie: 54,4V DC
Typ nabíječky: pro akumulátorové baterie
Max. nabíjecí proud: 2,21A
Nabíjené kapacity: 10...35Ah
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Druh vývodu: ANDERSON
Účinnost: 91%
Použití: akumulátor 48V
Výstupní napětí: 54,4V DC