MEAN WELL ENC-180-24
Kód: ENC-180-24
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Nabíjačky
Záruka: 24
Hmotnosť: 1.15 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 92%
Druh akumulátoru: kyselino-olověné, Li-FePO4, Li-Ion, GEL (gelový)
Druh vývodu: šroubová svorka
Max. nabíjací prúd: 6A
Nabíjané kapacity: 25...65Ah
Obsah súpravy: bez síťového kabelu
Použitie: akumulátor 24V
Typ nabíjačky: pro akumulátorové baterie
Výstupné napätie: 27,6V DC
Typ nabíječky: pro akumulátorové baterie
Druh akumulátoru: Li-Ion
Max. nabíjecí proud: 6A
Nabíjené kapacity: 25...65Ah
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Druh vývodu: šroubová svorka
Účinnost: 92%
Použití: akumulátor 24V
Výstupní napětí: 27,6V DC