Lunatone 24166012-24HS
Kód: 24166012-24HSPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jednosmerné napäťové zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Výstupný prúd: | 0,3A |
| Druh napájacieho zdroja: | LED |
| Elektrické pripojenie: | šroubové svorky |
| Použitie: | LED |
| Režimy práce: | napěťový zdroj |
| Stupeň krytia: | IP20 |
| Typ napájacieho zdroja: | spínaný |
| Vonkajšie rozmery: | 98x17,5x56mm |
| Výstupné napätie: | 24V DC |
| Položka bola vypredaná… | |




