LOVATO ELECTRIC PSL124024
Kód: PSL124024
Expedujeme do 4 pracovních dnů (3 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zdroje na lištu DIN
Záruka: 24
Hmotnosť: 1.46 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 89%
Výstupný prúd: 10A
Druh napájacieho zdroja: na lištu DIN
Elektrické pripojenie: svorkovnice
Montáž: na přípojnici DIN
Napájacie napätie: 90...264V AC, 210...375V DC
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -25...71°C
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 83,5x124,5x123,6mm
Výkon: 240W
Výstupné napätie: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Výkon: 240W
Výstupní proud: 10A
Napájecí napětí: 210...375V DC
Elektrické připojení: svorkovnice
Montáž: na přípojnici DIN
Vnější rozměry: 83,5x124,5x123,6mm
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -25...71°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 89%
Výstupní napětí: 24V DC