LOVATO ELECTRIC 31BCE2V524
Kód: 31BCE2V524
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zdroje na lištu DIN
Záruka: 24
Hmotnosť: 2.06 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Výstupný prúd: 2,5A
Druh napájacieho zdroja: na lištu DIN
Druh výstupu: tranzistorový, NPN
Elektrické pripojenie: svorkovnice
Montáž: na přípojnici DIN
Napájacie napätie: 220...240V AC
Ochrana: před přetížením OPP, pojistka, před opačnou polaritou
Počet výstupov: 1
Použitie: fotovoltaika
Pracovná teplota: -10...55°C
Rada výrobcu: BCE
Signalizácia: LED
Stupeň krytia: IP00
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 93x100x134mm
Výkon: 26W
Výstupné napätie: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Výkon: 26W
Výstupní proud: 2,5A
Napájecí napětí: 220...240V AC
Elektrické připojení: svorkovnice
Montáž: na přípojnici DIN
Stupeň krytí: IP00
Vnější rozměry: 93x100x134mm
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -10...55°C
Ochrana: před přetížením OPP
Řada výrobce: BCE
Výstupní napětí: 24V DC