LED pásik 12V 4W/m 2835 60LED/m 8mm 3000K IP55
Kód: 54331Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED pásiky 12V štandardné |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.032 kg |
| Dostupnost: | Skladom |
| Farba: | Teplá biela |
| Rozmer šírka: | 8 mm |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| Návin: | 5 m |
| Počet LED na m: | 60 |
| Napätie na vstupe: | 12 |
| Prevádzkové napätie: | 0 V |
| Príkon / m: | 4 W |
| Stupeň krytia IP: | 55 |
| Možno formátovať - dosky: | Nie |
| Možno formátovať - profily: | Nie |



-3.jpg?68d3d670)