LED Bar DE-LB1 24V 5,76W 7000K IP20 960x17mm
Kód: 581101Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Profesionálny pevný LED bar osadený vysoko účinnými čipmi 2835 SMD, navrhnutý pre projekty vyžadujúce stabilnú kvalitu, dlhú životnosť a nízky úbytok svietivosti. LED bar je skonštruovaný s ohľadom na jednoduchú inštaláciu a optimálny svetelný výkon.
Vďaka osadeniu špeciálnymi optickými šošovkami s vyžarovacím uhlom 160 ° ponúka tento model sekundárnu distribúciu svetla, ktorá zaručuje dokonale rovnomerné nasvietenie. Pri dĺžke 960 mm obsahuje 16 LED diód a umožňuje maximálnu flexibilitu – lištu je možné strihať po každej jednotlivej dióde presne podľa potrieb daného projektu. Pri napájaní konštantným napätím 24 V je možné navyše kaskádovito zapojiť až 10 týchto líšt za sebou.
Použitie je primárne cielené na podsvietenie svetelných boxov (light boxov) s hĺbkou 3 až 8 cm. Absolútne najlepšie svetelné výsledky dosahuje v boxoch s hĺbkou 5 až 6 cm. Lišta disponuje stupňom krytia IP20, je teda určená na interiérové použitie, prípadne do bezpečne uzavretých a suchých reklamných panelov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED Bary |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.016 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Farba: | Biela |
| Teplota chromatickosti: | 7000 K |
| Počet LED: | 16 ks |
| Počet modulov v reťazi: | 24 ks |
| Svetelný tok: | 864 lm |
| Príkon / ks: | 5,76 W |
| Stupeň krytia IP: | 20 |
| Dĺžka záruky v mesiacoch: | 24 |
| Možno formátovať - dosky: | Nie |
| Možno formátovať - profily: | Nie |
| Položka bola vypredaná… | |



-3.jpg?68d3d670)