INVENTRONICS 6977770438385
Kód: 6977770438385Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jednosmerné napäťové zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.47 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Výstupný prúd: | 2,48A |
| Druh napájacieho zdroja: | LED |
| Použitie: | LED |
| Rada výrobcu: | OT |
| Stupeň krytia: | IP66 |
| Typ napájacieho zdroja: | spínaný |
| Výkon: | 60W |
| Položka bola vypredaná… | |



-3.jpg?68d3d670)