INVENTRONICS 6977770438347
Kód: 6977770438347Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jednosmerné napäťové zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.38 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Výstupný prúd: | 826mA |
| Druh napájacieho zdroja: | LED |
| Napájacie napätie: | 198...264V AC, 176...276V DC |
| Počet výstupov: | 1 |
| Použitie: | LED |
| Pracovná teplota: | -30...55°C |
| Rada výrobcu: | OT |
| Stupeň krytia: | IP67 |
| Typ napájacieho zdroja: | spínaný |
| Výkon: | 20W |
| Položka bola vypredaná… | |



-3.jpg?68d3d670)