INVENTRONICS 6977770436640
Kód: 6977770436640Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jednosmerné napäťové zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.19 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Účinnosť: | 94% |
| Výstupný prúd: | 1A |
| Druh napájacieho zdroja: | LED |
| Napájacie napätie: | 220...240V AC |
| Počet výstupov: | 1 |
| Použitie: | LED |
| Pracovná teplota: | -25...50°C |
| Stupeň krytia: | IP20 |
| Typ napájacieho zdroja: | spínaný |
| Výkon: | 90W |
| Výstupné napätie: | 54...240V DC |



-3.jpg?68d3d670)