INVENTRONICS 6977770431942
Kód: 6977770431942Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jednosmerné napäťové zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Druh napájacieho zdroja: | LED |
| Elektrické pripojenie: | Push-in |
| Napájacie napätie: | 198...264V AC, 176...276V DC |
| Použitie: | LED |
| Pracovná teplota: | -20...45°C |
| Stupeň krytia: | IP20 |
| Typ napájacieho zdroja: | spínaný |
| Výkon: | 80W |




