INVENTRONICS 6937186161895
Kód: 6937186161895Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jednosmerné napäťové zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Výstupný prúd: | 9,6A |
| Druh napájacieho zdroja: | LED |
| Počet výstupov: | 1 |
| Použitie: | LED |
| Stupeň krytia: | IP20 |
| Typ napájacieho zdroja: | spínaný |
| Výkon: | 0,12kW |
| Položka bola vypredaná… | |



-3.jpg?68d3d670)