INVENTRONICS 6937186114990
Kód: 6937186114990Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jednosmerné napäťové zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.99 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Výstupný prúd: | 5,37A |
| Druh napájacieho zdroja: | LED |
| Použitie: | LED |
| Typ napájacieho zdroja: | spínaný |
| Výkon: | 130W |



-3.jpg?68d3d670)