INVENTRONICS 6937186114938
Kód: 6937186114938Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jednosmerné napäťové zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.43 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Druh napájacieho zdroja: | LED |
| Napájacie napätie: | 198...264V AC, 176...250V DC |
| Počet výstupov: | 1 |
| Použitie: | LED |
| Pracovná teplota: | -30...55°C |
| Rada výrobcu: | CV |
| Stupeň krytia: | IP66 |
| Typ napájacieho zdroja: | spínaný |
| Výkon: | 40W |




