INVENTRONICS 6937186111593
Kód: 6937186111593Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jednosmerné napäťové zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.28 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Výstupný prúd: | 0,7A |
| Druh napájacieho zdroja: | LED |
| Počet výstupov: | 1 |
| Použitie: | LED |
| Stupeň krytia: | IP20 |
| Typ napájacieho zdroja: | spínaný |
| Výkon: | 0,12kW |



-3.jpg?68d3d670)