Everpower EPA1210L
Kód: EPA1210LPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nabíjačky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.04 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Druh akumulátoru: | Li-FePO4, AGM |
| Druh vývodu: | krokodýlek |
| Konektory pro stát: | Evropa |
| Max. nabíjací prúd: | 10A |
| Napájacie napätie: | 220...240V AC |
| Ochrana: | protizkratové SCP, před opačnou polaritou, před přebíjením |
| Použitie: | akumulátor 12V |
| Typ nabíjačky: | pro akumulátorové baterie |




