ELECTROSTART LED-200-12-PF
Kód: LED-200-12-PF
Expedujeme do 4 pracovních dnů (5 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Jednosmerné napäťové zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 1.13 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 89%
Výstupný prúd: 16,66A
Elektrické pripojenie: vodiče
Materiál telesa: hliník
Napájacie napätie: 180...295V AC
Ochrana: protizkratové SCP, před přetížením OPP, bez zátěže
Pracovná teplota: -20...50°C
Stupeň krytia: IP67
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Výkon: 0,2kW
Výstupné napätie: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 0,2kW
Výstupní proud: 16,66A
Stupeň krytí: IP67
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -20...50°C
Elektrické připojení: vodiče
Účinnost: 89%
Výstupní napětí: 12V DC