E-SHINE LIFEPO4-38.4-5A
Kód: LIFEPO4-38.4-5A
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Nabíjačky
Záruka: 24
Hmotnosť: 1.05 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Druh akumulátoru: Li-FePO4
Druh vývodu: vodiče
Konektory pro stát: Evropa
Max. nabíjací prúd: 5A
Maximálne napätie: 43,8V DC
Nabíjacie napätie: 38,4V
Napájacie napätie: 230V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, před opačnou polaritou, před přebíjením
Použitie: nabíjení akupaků LI-ION
Signalizácia: ukončení nabíjení pomocí LED, LED pracovního režimu, nabíjení pomocí LED
Typ nabíjačky: pro akumulátorové baterie
Výkon: 240W
Výstupné napätie: 38,4V DC
Typ nabíječky: pro akumulátorové baterie
Signalizace: ukončení nabíjení pomocí LED
Max. nabíjecí proud: 5A
Druh vývodu: vodiče
Maximální napětí: 43,8V DC
Druh akumulátoru: Li-FePO4
Ochrana: protizkratové SCP
Nabíjecí napětí: 38,4V
Konektory pro stát: Evropa
Výkon: 240W
Napájecí napětí: 230V AC
Výstupní napětí: 38,4V DC