E-SHINE LI-ION-4SL-10A
Kód: LI-ION-4SL-10A
Expedujeme do 4 pracovních dnů (10 ks)
Záruka: 24
Hmotnosť: 1.08 kg
Konektory pro stát: Evropa
Max. nabíjací prúd: 10A
Maximálne napätie: 16,8V DC
Nabíjacie napätie: 10,4...16,8V
Napájacie napätie: 230V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, před opačnou polaritou, před přebíjením
Použitie: nabíjení akupaků LI-ION
Signalizácia: ukončení nabíjení pomocí LED, LCD displej, LED pracovního režimu, nabíjení pomocí LED
Typ nabíjačky: pro akumulátorové baterie
Výkon: 240W
Výstupné napätie: 14,8V DC
Typ nabíječky: pro akumulátorové baterie
Druh akumulátoru: Li-Ion
Max. nabíjecí proud: 10A
Ochrana: protizkratové SCP
Nabíjecí napětí: 10,4...16,8V
Konektory pro stát: Evropa
Výkon: 240W
Napájecí napětí: 230V AC
Výstupní napětí: 14,8V DC
Druh vývodu: vodiče
Maximální napětí: 16,8V DC