E-SHINE LI-ION-37V-4A
Kód: LI-ION-37V-4A
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 ks)
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.98 kg
Konektory pro stát: Evropa
Max. nabíjací prúd: 4A
Maximálne napätie: 42V DC
Nabíjacie napätie: 37V
Napájacie napätie: 230V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, před opačnou polaritou, před přebíjením
Použitie: nabíjení akupaků LI-ION
Signalizácia: ukončení nabíjení pomocí LED, LED pracovního režimu, nabíjení pomocí LED
Typ nabíjačky: pro akumulátorové baterie
Výkon: 0,18kW
Typ nabíječky: pro akumulátorové baterie
Druh akumulátoru: Li-Ion
Max. nabíjecí proud: 4A
Ochrana: protizkratové SCP
Nabíjecí napětí: 37V
Konektory pro stát: Evropa
Výkon: 0,18kW
Napájecí napětí: 230V AC
Druh vývodu: vodiče
Maximální napětí: 42V DC