E-SHINE LI-ION-25.9V-2A
Kód: LI-ION-25.9V-2A
Expedujeme do 4 pracovních dnů (8 ks)
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.85 kg
Konektory pro stát: Evropa
Max. nabíjací prúd: 2A
Maximálne napätie: 29,4V DC
Nabíjacie napätie: 25,9V
Napájacie napätie: 230V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, před opačnou polaritou, před přebíjením
Použitie: nabíjení akupaků LI-ION
Signalizácia: ukončení nabíjení pomocí LED, LED pracovního režimu, nabíjení pomocí LED
Typ nabíjačky: pro akumulátorové baterie
Výkon: 60W
Typ nabíječky: pro akumulátorové baterie
Druh akumulátoru: Li-Ion
Max. nabíjecí proud: 2A
Signalizace: ukončení nabíjení pomocí LED
Výkon: 60W
Použití: nabíjení akupaků LI-ION
Nabíjecí napětí: 25,9V
Maximální napětí: 29,4V DC
Konektory pro stát: Evropa
Napájecí napětí: 230V AC