E-SHINE LI-ION-14.8V-10A
Kód: LI-ION-14.8V-10A
Expedujeme do 4 pracovních dnů (5 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Nabíjačky
Záruka: 24
Hmotnosť: 1.09 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Druh akumulátoru: Li-Ion
Druh vývodu: vodiče
Konektory pro stát: Evropa
Max. nabíjací prúd: 10A
Maximálne napätie: 16,8V DC
Nabíjacie napätie: 14,8V
Napájacie napätie: 230V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, před opačnou polaritou, před přebíjením
Použitie: nabíjení akupaků LI-ION
Signalizácia: ukončení nabíjení pomocí LED, LED pracovního režimu, nabíjení pomocí LED
Typ nabíjačky: pro akumulátorové baterie
Výkon: 240W
Typ nabíječky: pro akumulátorové baterie
Druh akumulátoru: Li-Ion
Max. nabíjecí proud: 10A
Signalizace: ukončení nabíjení pomocí LED
Výkon: 240W
Ochrana: protizkratové SCP
Druh vývodu: vodiče
Použití: nabíjení akupaků LI-ION
Nabíjecí napětí: 14,8V
Maximální napětí: 16,8V DC
Konektory pro stát: Evropa
Napájecí napětí: 230V AC