CROUZET IPS24-480W
Kód: IPS24-480W
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zdroje na lištu DIN
Záruka: 24
Hmotnosť: 1.04 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 93,5%
Výstupný prúd: 20A
Druh napájacieho zdroja: na lištu DIN
Elektrické pripojenie: šroubové svorky
Montáž: na přípojnici DIN
Napájacie napätie: 93...264V AC
Ochrana: proti přepětí OVP, nadproudová OCP
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovná teplota: -25...50°C
Rozsah výstupných napätí: 24...28V DC
Rada výrobcu: IPS24
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 60x154x158,55mm
Výkon: 480W
Výstupné napätie: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Výkon: 480W
Výstupní proud: 20A
Napájecí napětí: 93...264V AC
Elektrické připojení: šroubové svorky
Montáž: na přípojnici DIN
Vnější rozměry: 60x154x158,55mm
Ochrana: proti přepětí OVP
Účinnost: 93,5%
Řada výrobce: IPS24
Výstupní napětí: 24V DC
Pracovní teplota: -25...50°C