CELLEVIA POWER CLD-12012-T2-EB
Kód: CLD-12012-T2-EB
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Jednosmerné prúdové zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.46 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 86%
Dĺžka napájacieho kábla: 1m
Dĺžka výstupnej šnúry: 1m
Druh napájacieho zdroja: desktopový, síťový
Druh vstupného kontaktu: IEC C8
Druh vývodu: 5,5/2,1
Max. výstupný prúd: 10A
Napájacie napätie: 90...264V AC
Obsah súpravy: bez síťového kabelu
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Polarizácia: plus uprostřed
Pracovná teplota: 0...40°C
Prevedenie konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Rada výrobcu: CLD-EB
Zhoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 168x62x37mm
Výkon: 0,12kW
Výstupné napätie: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 10A
Druh vývodu: 5,5/2,1
Výkon: 0,12kW
Druh napájecí zdroje: síťový
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Délka výstupní šňůry: 1m
Vnější rozměry: 168x62x37mm
Pracovní teplota: 0...40°C
Ochrana: protizkratové SCP
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Provedení konektoru: přímý
Účinnost: 86%
Polarizace: plus uprostřed
Řada výrobce: CLD-EB
Délka napájecího kabelu: 1m
Režimy práce: napěťový zdroj
Napájecí napětí: 90...264V AC
Výstupní napětí: 12V DC