CARLO GAVAZZI SPD482401B-CAR-0
Kód: SPD482401B-CAR-0
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zdroje na lištu DIN
Záruka: 24
Hmotnosť: 1 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 90%
Výstupný prúd: 5A
Max. výstupný prúd: 5A
Montáž: na přípojnici DIN
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -40...71°C
Zhoda s normou: cULus, C-UL-US, CE
Stupeň krytia: IP20
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vstupné napätie: 180...264V
Výkon: 240W
Výstupné napätie: 48V