CABUR CSL1-072W/024V/AA
Kód: CSL1-072W/024V/AA
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zdroje na lištu DIN
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.4 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 87%
Výstupný prúd: 3A
Druh napájacieho zdroja: na lištu DIN
Elektrické pripojenie: pružinové svorky, Push-in
Izolačné napätie: 3kV
Montáž: na přípojnici DIN
Napájacie napätie: 90...264V AC, 100...370V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, před přetížením OPP
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -20...70°C
Rozsah výstupných napätí: 16...28V DC
Stupeň krytia: IP20
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 40x115x115mm
Výkon: 72W
Výstupné napätie: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Výkon: 72W
Výstupní proud: 3A
Elektrické připojení: Push-in
Montáž: na přípojnici DIN
Stupeň krytí: IP20
Vnější rozměry: 40x115x115mm
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -20...70°C
Izolační napětí: 3kV
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 87%
Výstupní napětí: 24V DC