CABUR CSF240CP
Kód: CSF240CP
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zdroje na lištu DIN
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.4 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 88%
Výstupný prúd: 10A
Druh napájacieho zdroja: na lištu DIN
Elektrické pripojenie: šroubové svorky
Izolačné napätie: 3kV
Montáž: na přípojnici DIN
Napájacie napätie: 90...264V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, před přetížením OPP
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -20...60°C
Rozsah výstupných napätí: 23...27,5V DC
Stupeň krytia: IP20
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 135x63,5x140mm
Výkon: 240W
Výstupné napätie: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Výstupní proud: 10A
Elektrické připojení: šroubové svorky
Montáž: na přípojnici DIN
Stupeň krytí: IP20
Vnější rozměry: 135x63,5x140mm
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -20...60°C
Izolační napětí: 3kV
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 88%
Napájecí napětí: 90...264V AC
Výkon: 240W
Výstupní napětí: 24V DC