BREVE TUFVASSONS STLF30/400/24VDC
Kód: STLF30/400/24VDC
Expedujeme do 4 pracovních dnů (4 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zabudované napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.84 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Výstupný prúd: 1A
Doplnkové funkcie: vestavěný filtr na výstupu
Druh napájacieho zdroja: k vestavbě
Elektrické pripojenie: svorkovnice
Montáž: šroubkem
Napájacie napätie: 400V AC
Ochrana: protizkratové SCP
Počet výstupov: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Stupeň krytia: IP00
Typ napájacieho zdroja: transformátorový
Vonkajšie rozmery: 66x94x53mm
Výkon: 24W
Výstupné napätie: 24V DC
Typ napájecí zdroje: transformátorový
Druh napájecí zdroje: k vestavbě
Výkon: 24W
Výstupní proud: 1A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 66x94x53mm
Elektrické připojení: svorkovnice
Montáž: šroubkem
Ochrana: protizkratové SCP
Doplňkové funkce: vestavěný filtr na výstupu
Stupeň krytí: IP00
Výstupní napětí: 24V DC
Napájecí napětí: 400V AC