BREVE TUFVASSONS K3SE-48024
Kód: K3SE-48024
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zdroje na lištu DIN
Záruka: 24
Hmotnosť: 1.58 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 80...94%
Výstupný prúd: 20A
Druh napájacieho zdroja: na lištu DIN
Elektrické pripojenie: šroubové svorky
Kmitočet napájacieho napätia: 47/63Hz
Montáž: na přípojnici DIN
Napájacie napätie: 340...550V AC, 480...780V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, výstupy odolné vůči zkratu, nadproudová OCP
Počet výstupov: 1
Rada výrobcu: K3SE
Stupeň krytia: IP20
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 128,5x85,5x125,2mm
Výkon: 480W
Výstupné napätie: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Výkon: 480W
Výstupní proud: 20A
Napájecí napětí: 480...780V DC
Elektrické připojení: šroubové svorky
Montáž: na přípojnici DIN
Stupeň krytí: IP20
Vnější rozměry: 128,5x85,5x125,2mm
Počet výstupů: 1
Ochrana: výstupy odolné vůči zkratu
Účinnost: 80...94%
Řada výrobce: K3SE
Kmitočet napájecího napětí: 47/63Hz
Výstupní napětí: 24V DC