BEL VOF40CS12-BEL
Kód: VOF40CS12-BEL
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Otvorené napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.15 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 84%
Výstupný prúd: 3,333A
Druh napájacieho zdroja: nezakrytovaný, AC/DC
Elektrické pripojenie: svorkovnice
Izolačné napätie: 3kV
Max. výstupný prúd: 3,33A
Montáž: na panel
Napájacie napätie: 100...370V DC
Počet výstupov: 1
Použitie: IT
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 76,2x50,8x30mm
Výkon: 40W
Výstupné napätie: 12V