BEL VOF180C48-BEL-0
Kód: VOF180C48-BEL-0
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Otvorené napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.2 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 94%
Výstupný prúd: 3,75A
Druh napájacieho zdroja: nezakrytovaný, AC/DC
Izolačné napätie: 4kV
Max. výstupný prúd: 3,75A
Montáž: na panel
Napájacie napätie: 120...370V DC
Počet výstupov: 1
Zhoda s normou: cURus, CE
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 102x50,8x25,4mm
Výkon: 0,18kW
Výstupné napätie: 48V