BEL VMS30048-BEL
Kód: VMS30048-BEL
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Otvorené napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.8 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 84%
Výstupný prúd: 6,25A
Druh napájacieho zdroja: AC/DC
Elektrické pripojenie: svorkovnice
Izolačné napätie: 4kV
Max. výstupný prúd: 3125mA
Počet výstupov: 1
Použitie: lékařské aplikace
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 127x81,3x38,1mm
Výkon: 300W
Výstupné napätie: 48V